Položky aukce autora: Miloslav Chlupáč 1920 - 2008

1x sign. litografie M. Chlupáč, vyd. nakl. Vltavín, Praha, 2006, ex. 44/100, katalog o 8 listech s ob., velmi dobrý stav

podpis J. Demla za titulem, vyd. Pavla Kytlicová, Tasov, 1926, pův. brož, 207s., lehce opotřebené obálka, jinak dobrý stav

ex. 11/26 na barevném papíře s podpisem  a v překladu Zd. Lorence v tiráži, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav

1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav

1971, Pražský projektový ústav

Stav: hřbet lehce natržený, jinak velmi dobrý stav

2000, Ostrov

kniha obs. nesouvisející věnování

Stav: desky lehce odřené a ušpiněné; malý flíček na ořízce

původní obálka vevázána

Přírodovědecké nakladatelství, 1951

Stran: 243