Položky aukce autora: Martin Heidegger 1889 - 1976

cyklostylová kopie sborníku filosofických statí, obs. texty M. Heideggera: Věc, Dopis mladému studentovi, Přípitek, Rozhovor s R. Wiesserem, Výňatky z rozhovoru s R. Augsteinem a G. Wolffem a dodatečné texty J.P. (Jana Patočky): Křesťanská víra a myšlení a Výňatky z diskuze, a esej H. Rombach: Víra v Boha a vědecké myšlení; 1979, Praha, brož, ručně opravované chyby, velmi dobrý stav

sign. lept ve frontispisu J. Dajč, vyd. Josef Dolívka, Kostelec na Hané, 2004, jako 36. sv. ed. Réva, volné listy v pův. ob., ex. 17/50, velmi dobrý stav

1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav

na obálce uvedeno "1985", v tiráži pak "1. vydání, Prahra 1987", kvalitní dobová xeroxová kopie, sešit, 76s., dobrý stav

2000, Ostrov

kniha obs. nesouvisející věnování

Stav: desky lehce odřené a ušpiněné; malý flíček na ořízce

1985, Sixty-Eight Publishers

Stav: velká zateklina na zadní straně knihy; listy zažloutlé

2002, Nakladatelství Lidové noviny (NLN)