Položky aukce autora: Ivan Jelínek 1909 - 2002

podp. na tit. listě I. Jelínek, vyd. Společnost pro vědy a umění, Řím, Londýn, Avignon, 1970, pův. brož, 114s., velmi dobrý stav

podpis J. Demla na patitulu, vyd. Jakub Deml, Tasov, 1933, tit. list z litografie Fr. Bílka, pův. brož, 208s., lehce rozvolněná vazba, na několika listech při spodním okraji a na zadní straně obálky stopa po zateklině, mírně opotřebený hřbet, jinak dobrý stav

sign. lept ve frontispisu J. Dajč, vyd. Josef Dolívka, Kostelec na Hané, 2004, jako 36. sv. ed. Réva, volné listy v pův. ob., ex. 17/50, velmi dobrý stav

4x rytina (první sign.) V. Mašek a 1x světlotisk a podp. v tiráži J. Teuchner, vyd. Vácav Lácha, Praha, 1935, ex. 60/195 na ručním papíře Hahnemühle, upr. K. Dyrynk, pův brož, 58s., velmi dobrý stav

1993, Torst

Stav: lehce zašlé desky s ohnutými rohy, jinak dobrý

Beta-Dobrovský

Stav: u svazku "Pustiny" na hřbetu poškozená a při dolním okraji odřená vazba, jinak velmi dobrý a pěkný stav všech osmi svazků

2015, Městské muzeum a galerie Hlinsko