Položky aukce autora: Jiří Poslední 1955 - *

4x sign. komb. technika (serigrafie a suchá jehla) J. Poslední, vyšlo nákladem autorky u příležitosti 120. výročí nar. Fr. Kafky, Chotěšov, 2004, ex. 29/30 (formát A4), volní listy v pův. ob., velmi dobrý stav

první vydání románu M. Bulgakova, nákladem překladatelovým (L. Voronovská-Melicharová), Praha, 1928, pův. brož, 250s., restaurováno: nově sešito do pův. ob., ta je při okrajích a na hřbetu mírně opotřebena, jinak velmi dobrý, hezký stav!

vlastnoruční podpis s datací na kartičce, dobrý stav

věnování s kresbičkou Vladimíru Brettovi na patitulu J. Effel?, vyd. Editions La Farandole, Paris, 1975, pův. lamin. vazba, 74s., velmi dobrý stav

2001, Ikar

2001-2002

Stav: zažloutlé ořízky a okraje listů, jinak velmi dobrý a krásný stav všech svazků

1960, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

Stav: výborný stav knihy; obálka při okrajích drobně odřená, první list je z části ustřižený

The Metropolitan Museum of Art, 1966

Stran: 144