Položky aukce autora: Antonín Václav Slavíček 1895 - 1938

dřevoryty vyzd. A.V. Slavíček, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1920, převazba do kůže se zlacením (přípis tužkou "vazba Krč, Olomouc 1970), 227s., pův. ob. vevázána, v ochranném pouzdře, výborný stav

7x sign. dřevoryt a upr. Z. Mézl, vyd. Josef Vinklát, Liberec, 2007, ex. 26/60 s podp. Z. Mézla a J. Vinkláta v tiráži, volné listy v pap. deskách s ražbou, 40s., velmi dobrý stav

ob. J. Čapek, vyd. Čin, Praha, 1925, pův. brož, 101s., velmi dobrý, pěkný stav!

podpis na patitulu J. Weil, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, fot. portrét autora ve frontispisu J. Sudek, úprava L. Sutnar, 1. vydání stěžejního románu autora, náklad 6600 výtisků, pův. clpl. vazba s ob., 383s., velmi dobrý stav knihy, ob. při okrajích odřena, místy vyspravena, dobrý stav

Československá matice lesnická, 1927

Stran: 536

1954, Tvar

velmi vzácně se vyskytující publikace (náklad 4000), obs. hlubtisková vyobrazení; vazba s použitím vzorové formy ze začátku 20. století navrhl Martin Benka, plátno na vazbu tiskl v dílně "Kroj" tiskař L’udovít Šujanský; jedná se o celoplátěnou převazbu!

Stav: velmi dobrý, celoplátěná slepá převazba

Vltavín, 2017

Stav: Výborný - Nová kniha

Stran: 184