Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Filosofický sborník

Auce se bude konat 21. listopadu 2024 od 17.00 v Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, Praha 1.

Autor: Martin Heidegger 1889 - 1976

cyklostylová kopie sborníku filosofických statí, obs. texty M. Heideggera: Věc, Dopis mladému studentovi, Přípitek, Rozhovor s R. Wiesserem, Výňatky z rozhovoru s R. Augsteinem a G. Wolffem a dodatečné texty J.P. (Jana Patočky): Křesťanská víra a myšlení a Výňatky z diskuze, a esej H. Rombach: Víra v Boha a vědecké myšlení; 1979, Praha, brož, ručně opravované chyby, velmi dobrý stav

dvojlist s texem Z. Lorence (podpis), přiložen graf. list J. Chaloupka "Pocta Bohumlu Hrabalovi" (sign., 46/100), vyd. Galerie Vltavín, Praha, 1997, velmi dobrý stav

4x rytina (první sign.) V. Mašek a 1x světlotisk a podp. v tiráži J. Teuchner, vyd. Vácav Lácha, Praha, 1935, ex. 60/195 na ručním papíře Hahnemühle, upr. K. Dyrynk, pův brož, 58s., velmi dobrý stav

bar., 30 x 17cm, s textem v angličtině, uvedeno "Printed in Czechoslovakia", nedat., velmi dobrý stav

Obecní dům, 2007

Stran: 250

1954, Státní hudební vydavatelství krásné literatury, hudby a umění

Stav: desky zašlé a vybledlé se skvrnkami, stránky též zažloutlé

Vltavín, 2013

Stav: Výborný stav knihy; horní okraj obálky jen nepatrně pomačkaný

Stran: 312