Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Guillaume Apollinaire: Prsy Tiresiovy

Auce se bude konat 21. listopadu 2024 od 17.00 v Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, Praha 1.

Autor: Josef Šíma 1891 - 1971

kresby J. Šíma, tit. list, úpr. a ob. K. Teige, vyd. Jan Fromek, Praha, 1926, ex. 222/1000, ed. Odeon, sv. 15, přel. J. Seifert, pův. brož, 72s., jen drobně zkosený hbet, lehce opotřebené růžky a okraje ob., několik volných archů, jinak velmi dobrý, pěkný stav!

unikátní neoficiální katalog, "výjimečně neoznačeno jako příloha bulletinu Jazz" a nedatováno, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků ČSR, Praha, 1980/81, text K. Srp, fotografie O. Hájek, 15 volných listů A4 v pap. deskách (11 listů s čb. reprod. děl A. Šimotové z let 1979/80, jen lehce opotřebené přehyby obálky, jinak velmi dobrý stav

2x podpis v tiráži Ladislav Sutnar a Jaromír Funke! (s dovětkem "Praha v červnu 1935"), vyd. Státní grafická škola, nákladem Družstevní práce, Praha, 1935, pův. brož, bez paginace, drobně odřený hřbet, jinak nad míru dobře zachovalý exemplář!

1x reprod. kresby od Toyen, leták s textem J. Mukařovského a soupisem obsazení a autorů inscenace, vyd. Studio Národního divadla, Praha, 1945, dvojlist, dobrý stav

1928, Jan Laichter

Stav: zaprášená ořízka a drobně zohýbané přesahy obálky, jinak velmi pěkný

1999, Art et Fact

Stav: ušpiněné a ohmatané desky (umyvatelné), jinak velmi dobrý stav knihy; na předsádce podpis s věnováním autorky!

1952, Brázda

Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka potrhaná