Autor: Emanuel Ranný 1943 - 2022
sign. bar. litografie ve frontispisu E. Ranný, vyd. nak. Emanuel Ranný, Nehradov, 1999, na italském papíru Fabriano, ex. 16/75, dvojlist v pův. ob., velmi dobrý stav
NYT, 1976
Stav: desky mírně zašlé a opotřebené, hřbet lehce zkosený
Stran: 220
1963, Naše vojsko
Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť