Autor: Jiří Weil 1900 - 1959
vzácněji se objevující kniha povídek z let 1938-1948, vyd. Družstvo dílo, Praha, 1949, 4000 výtisků, pův. brož, 261s., ohnuté růžky ob., jinak velmi dobrý stav!
Auce se bude konat 21. listopadu 2024 od 17.00 v Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, Praha 1.
Autor: Jiří Weil 1900 - 1959
vyd. Moscow Museum of Modern Art / Museum Kampa, u příležitosti výstavy děl J. Koláře v Moskvě v roce 2007, texty v češtině, angličtině a ruštině, pův. brož, 80s., obs. velké mn. obr. reprod., náklad 1000ks, velmi dobrý stav
4x sign. bar. litografie (z toho 3x na dvoustraně) C. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofiů, Praha, 1936, pův. brož s ob., 26s., velmi dobře zachováno
1x reprod. kresby od Toyen, leták s textem J. Mukařovského a soupisem obsazení a autorů inscenace, vyd. Studio Národního divadla, Praha, 1945, dvojlist, dobrý stav