Cena: 100,-
Objednat košík

Starožitnosti - Slohy, sbírky, aukce, sběratelé

Ravik, Slavomír

Nakladatel: Svoboda

Místo: Praha

Rok: 1994

Stran: 272

Evid. číslo: R52080

Vazba: laminovaná bez obálky

4x sign. bar. litografie (z toho 3x na dvoustraně) C. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofiů, Praha, 1936, pův. brož s ob., 26s., velmi dobře zachováno

ob. J. Čapek, vyd. Čin, Praha, 1925, pův. brož, 101s., velmi dobrý, pěkný stav!

podpis na tit. listě J. Weil, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, úprava L. Sutnar, náklad 1100 výtisků, pův. clpl. vazba, 106s., velmi dobrý stav

Vltavín, 2016

2001, Rebo

Stav: Několik posledních listů mírně zkrabatělých, ale bez jakékoliv zatekliny; jinak velmi dobrý až výborný stav

1999, Volvox Globator