Položky aukce autora: Václav Havel 1936 - 2011

Rudé právo 30.12.1989 (zvolení prezidentem v orgánu ÚV KSČ), Rudé právo 2.1.1990 (novoroční projev V. Havla) a Mladá fronta 18.7.1992 ("Prezident Václav Havel odstupuje"), dobrý stav, zažloutlý papír

4x sign. bar. litografie (z toho 3x na dvoustraně) C. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofiů, Praha, 1936, pův. brož s ob., 26s., velmi dobře zachováno

vlastnoruční podpis s datací na kartičce, dobrý stav

podp. s věnováním Vladimíru Brettovi na patitulu J. Effel, vyd. Le Livre de Poche, Paris, 1976, pův. brož, velmi dobrý stav

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1998, Baset

Obecní dům, 2007

Stran: 250