Autor: Různí autoři
obs. 10 obrazových příloh (dřevoryty, reprodukce), řadu pův. i přel. textů a soupis zajímavých dobových bibliofilských tisků, vyd. Marta Florianová, 1920, pův. brož, jen lehce opotřebené okraje, jinak dobrý stav
Auce se bude konat 21. listopadu 2024 od 17.00 v Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, Praha 1.
Autor: Různí autoři
1x sign. litografie M. Chlupáč, vyd. nakl. Vltavín, Praha, 2006, ex. 44/100, katalog o 8 listech s ob., velmi dobrý stav
úv. text K. Srp, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků, 1980, upr. J. Skalník, sešit, 20s., velmi dobrý stav
7x sign. dřevoryt a upr. Z. Mézl, vyd. Josef Vinklát, Liberec, 2007, ex. 26/60 s podp. Z. Mézla a J. Vinkláta v tiráži, volné listy v pap. deskách s ražbou, 40s., velmi dobrý stav