Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Listy Jakuba Demla Otokaru Březinovi

Auce se bude konat 21. listopadu 2024 od 17.00 v Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, Praha 1.

Autor: Jakub Deml 1878 - 1961

podpis J. Demla na patitulu, vyd. Jakub Deml, Tasov, 1933, tit. list z litografie Fr. Bílka, pův. brož, 208s., lehce rozvolněná vazba, na několika listech při spodním okraji a na zadní straně obálky stopa po zateklině, mírně opotřebený hřbet, jinak dobrý stav

1x sign. litografie M. Chlupáč, vyd. nakl. Vltavín, Praha, 2006, ex. 44/100, katalog o 8 listech s ob., velmi dobrý stav

úv. text K. Srp, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků, 1979, upr. J. Skalník, sešit, 20s., velmi dobrý stav

páté číslo měsíčníku nové architektury z ročníku 1936-37, texty J. Träger, E.F. Burian, M. Kouřil aj., obs. velké mn. čb. vyobr. a také dobových rekalm, vyd. Klub Architektů, Praha, 1936/7, pův. brož, paginace 69-92, flíčky při okrajích a na povrchu, jinak velmi dobrý stav

1999, Volvox Globator

1988, Greenwich Editions